Kariera

Kariera


Zapoznaj się z ofertami pracy w Volex Poland w zakładce „Oferty Pracy” i dołącz do pracowników naszej globalnej firmy z ponad 20 letnią tradycją!

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym pracownikiem, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową, Volex Poland może zaoferować Ci pracę pełną wyzwań i pozwolić na podniesienie swoich kompetencji.Nasz proces rekrutacji

Zobacz z jakich etapów składa się przykładowy proces rekrutacji w Volex Poland:

  • ZNAJDŹ OFERTĘ I ZAAPLIKUJ czyli APLIKACJA

Zapoznaj się z ogłoszeniami i złóż CV poprzez formularz przypisany do procesu, który najbardziej odpowiada Twoim kompetencjom oraz obszarowi, w którym chcesz się rozwijać

 

  • ANALIZUJEMY NADESŁANE APLIKACJE czyli SELEKCJA

Przeglądamy wszystkie nadesłane aplikacje aby wyłonić te, które są najbardziej zbliżone do poszukiwanego przez nas profilu.

Jeśli Twoje CV znajdzie się w tej grupie- skontaktujemy się z Tobą, aby zadać kilka pytań i ustalić datę spotkania rekrutacyjnego.

 

  • POZNAJMY SIĘ czyli ROZMOWA REKRUTACYJNA

W zależności od okoliczności nasze spotkanie odbędzie się w naszej siedzibie stacjonarnie lub online na platformie Teams, po wcześniejszym przesłaniu linku do spotkania.

Na spotkaniu przybliżymy Ci, jak wygląda praca w naszej firmie oraz skupimy się na tym, aby dobrze poznać Ciebie i Twoje doświadczenie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. W spotkaniu weźmie udział kierownik działu, do którego aplikujesz oraz osoba z działu HR.

 

  • INFORMACJA ZWRTONA czyli… WITAMY W VOLEX POLAND!

W przeciągu maksymalnie 2 tygodni od rozmowy rekrutacyjnej otrzymasz od nas informację zwrotną.

Jeżeli będzie ona negatywna, na pewno uzasadnimy naszą decyzję.

W przypadku decyzji pozytywnej skontaktujemy się, aby przedstawić proponowane warunki pracy w Volex Poland.

To jak, zaczynamy wspólną przygodę? 🙂


Przesyłając nam CV, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Volex Poland Sp. z o.o. 85-758 Bydgoszcz, ul. Przemysłowa 8 w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Volex Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 21 § 1 i 4 Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt. a, c i f RODO. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.