Kariera

Kariera


Zapoznaj się z ofertami pracy w Volex Poland w zakładce „Oferty Pracy” i dołącz do grupy pracowników naszej globalnej firmy. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym pracownikiem, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową, Volex Poland może zaoferować Ci pracę pełną wyzwań i pozwolić na podniesienie swoich kompetencji.Nasz proces rekrutacji


Prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne są zazwyczaj wieloetapowe, aby jak najlepiej ocenić kompetencje kandydatów i zatrudnić osoby, które najpełniej wpisują się w naszą kulturę organizacyjną. Liczba etapów oraz przebieg rekrutacji różnią się w zależności od stanowiska, na które poszukujemy pracownika. Koncentrujemy się głównie na doświadczeniu, umiejętnościach i kompetencjach, które są związane z konkretnym stanowiskiem pracy.


 

 


Zobacz poniżej jak przebiega przykładowy procesu rekrutacji w Volex Poland:APLIKACJA/ZNAJDŹ OFERTĘ I ZAAPLIKUJ

Nasze aktualne ogłoszenia znajdziesz w zakładce KARIERA > OFERTY PRACY. Zapoznaj się z ogłoszeniem i złóż CV poprzez formularz przypisany do danego procesu rekrutacyjnego.

Aplikację możesz przesłać również spontanicznie, nie wybierając konkretnej rekrutacji. Adres e-mail: rekrutacja.bydgoszcz@volex.com  Z kandydatami, którzy składają CV w ten sposób, skontaktujemy się tylko w ramch bieżących potrzeb rekrutacyjnych.

Warto zaglądać na portale z ofertami pracy, czyli serwisy rekrutacyjne. Publikujemy tam informacje o nowych wakatach w firmie. Zachęcamy Cię również do odwiedzania naszego profilu w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/volexpoland/

SELEKCJA/ANALIZA CV

Spośród nadesłanych do nas CV, wybieramy te, które najpełniej spełniają wymagania określone w ofercie pracy.
Jeśli Twoje doświadczenie jest zgodne z naszymi oczekiwaniami skontaktujemy się z Tobą, aby zadać więcej pytań i ustalić datę spotkania w siedzibie naszej firmy.
Zgodność wymagań z przesłanymi od kandydata informacjami to podstawa, aby przejść do kolejnego etapu rekrutacji. Jeśli nie spełniasz podstawowych kryteriów (np. nie masz wymaganego wykształcenia), Twoje zgłoszenie może zostać odrzucone.

ROZMOWA/ SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Gdy Twoja aplikacja przejdzie pozytywnie proces selekcji wstępnej i szczegółową analizę nadesłanego zgłoszenia, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.
Na spotkaniu rekrutacyjnym przybliżymy Ci, jak wygląda praca w naszej firmie oraz skupimy się na tym, aby dobrze poznać Ciebie i Twoje doświadczenie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. W spotkaniu weźmie udział kierownik działu, do którego aplikujesz. On także zada Ci kilka pytań badających Twoje kompetencje i oceni dopasowanie do zespołu.

DECYZJA/INFORMACJA ZWRTONA

Po rozmowie kwalifikacyjnej otrzymasz od nas informację zwrotną dotyczącą ostatecznej decyzji związanej z rekrutacją. Powiadamiamy wszystkich kandydatów, z którymi mieliśmy przyjemność się spotkać.
W przypadku pozytywnej decyzji, pracownik Działu HR skontaktuje się z Tobą w celu złożenia oferty.

 

Zapoznaj się z poniższą klauzulą informacyjną na potrzeby postępowania rekrutacyjnego w Volex Poland.Nie znalazłeś/aś oferty pracy dla siebie?

Jeśli jesteś zainteresowany/na pracą w Volex Poland, a obecnie nie publikujemy ofert pracy na stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom lub oczekiwaniom, możesz skorzystać z „Aplikacji spontanicznej”. Wyślij CV na adres: rekrutacja.bydgoszcz@volex.com

Napisz dlaczego chcesz pracować dla naszej organizacji oraz wskaż obszar rozwoju zawodowego np. (Produkcja, IT, Zarządzanie, Klienci strategiczni, HR, Finanse, Zakupy, Logistyka, Inżyniering, Planowanie, itp.). Twoja kandydatura zostanie rozważona w przypadku pojawienia się ofert pracy, w których nasze wymagania będą zbieżne z Twoimi kompetencjami.

Zastrzegamy sobie ptrawo do kontaktu tylko z wybraymi osobami.

Administratorem danych jest Volex Poland. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.


Przesyłając nam CV, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Volex Poland Sp. z o.o. 85-790 Bydgoszcz, ul. Podłużna 11-13, w celu realizacji procesu rekrutacji”.

2. „Informujemy, że Administratorem danych jest Volex Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Podłużnej 11-13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 21 § 1 i 4 Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt. a, c i f RODO. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody”. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.